Kombi Basıncı Düşüyor,Kombilerdeki su kaçakları - Kombi Su Eksiltme,kombi su eksiltiyor,kombi neden su eksiltir

kombi
su kaçağı
yerden ısıtma temizliği
su kaçak cihazı
kombi bakımı
petek temizliği
hemen ara
İçeriğe git

Kombi Basıncı Düşüyor,Kombilerdeki su kaçakları

Su Kaçaklarını Kırmadan Tespit, Kırmadan Tamir Ediyoruz Bilgisayarlı Sistem ve Elektronik Cihaz ile Kırmadan Dökmeden
Su ve Kalorifer Kaçaklarını,Kombilerdeki su kaçaklarını, Kombilerdeki Basınç düşmelerini Kameralı Sistemler ile Noktasal Tespit ediyor ve garantili olarak tamir ediyoruz
Su ve Kalorifer Kaçaklarını Kombilerdeki su kayıplarını STS KİMYASALLARI ile evinizin hiç bir yerini kırmadan garantili olarak onarıyoruz
Kalorifer  Kombi Peteklerinizi Temizliyor Kombinizdeki ısı kayıplarını önlüyoruz
Kombilerinizdeki Su basıncı İster 10 dakikada  bir düşsün, İster 10günde bir  düşsün hiç sorun değil hiç bir yeri kırmadan su kaçağınızı önlüyoruz, sts kimyasallar ile kombiledeki su kaçağınızı gideremez isek paranızı iade ediyoruz
Su Kaçak Kimyasalı Kombi Kalorifer Petek Temizleme Kimyasalları satış
Su Kaçağı

Su kaçağı, temiz su şebekelerinden, atık su gider borularından, yağmur su borularından, kalorifer borularından vs. sorunlardan oluşmaktadır. Su kaçağı sorununu çözmek için günümüzde gelişmiş teknolojiler mevcuttur. Su kaçağı olan yapılarda cebi yakan faturalar gelmektedir. Bunla beraber duvarlarda kötü bir görünümde oluşur. Her açıdan zarar olan su kaçağının çözümü günümüzde pratik bir şekilde hallediliyor.
Kombilerde Su Basınç Düşmesi
Kombilerde su basıncı düşmesine sebeb olan iki etken vardır, bunlardan birisi kombilerin içinde bulunan genleşme tankından kaynaklanır diğeri ise kalorifer tesisatındaki su kaçağından kaynaklanır,siz basit olarak bunun genleşme tankımı yoksa tesisat borusu mu olduğunu anlamanız için,kombinzin altında bulunan kalorifer tesisatına ait giriş ve çıkışında 3/4 vanaları kapatın kombinize 1,5 bar su basın ve bekleyin, su basıncı düşüyor ise genleşme tankı arızalı kombi servisinizi arayın, şayet su basıncı düşmüyor ise vanaları açın su düşer ise bilinki tesisat borunuzda su kaçağı var, bizi arayın,,,,,,,,,
Kalorifer Kombi Petek Temizleme
Kalorifer sistemi 3 yıl geçtikten sonra petek ve borulardaki sular balçık olmaya başlar peteklerin su kanallarında tıkanmalar, kombinin eşanjöründe daralmalar ve borularda tıkanıklığa sebep olur. Buna bağlı olarak kombi arızaları , peteklerin bazı kısımlarında ısınmama problemi , fazla yakıt harcamaları gibi problemler olarak karşınıza çıkar.Kalorifer ve Kombi ve peteklerinizi özel makina ve kimyasallar ile temizliyoruz.Evi
kirletmeden hiç bir yere zarar vermeden bu işlemi gerçekleştiriyoruz
Su Kaçak Onarımı

Evinize veya işyerinize geldik su kaçağınızın yerini tespit ettikten sonra, banyonuzda mutfağınızda su kaçağının yerini çok küçük lokal yerler kırarak su kaçağınızı tamir ediyoruz, unutmayın biz su kaçağınızı gidermek için banyonuzu tamamını kırmak yerine küçük lokal yer kırarak tamir ediyoruz
STS Su Kaçak Onarım Kimyasalları
STS SU KAÇAKLARINI ONARICI ÖNLEYİCİ VE KORUYUCU SIVI KATKI MADDESİDİR.
Ürünümüz STS su kaçaklarını onarıcı, önleyici ve koruyucu mineral ve kristal esaslı sıvı katkı maddesidir.
Kalorifer – kombi sistemleri ve bağlantıları, merkezi ve yerden ısıtma sistemleri, radyatör ve havlupan üretimleri, temiz su tesisatları, yüzme havuzları, beton yüzeyler, su tankları ve su depoları vs.. gibi su ile ilgili sorunun olduğu her yerde pratik ve güvenilir bir uygulama yöntemidir.
Pimaş aç
Pimaş aç makineleri yeni kameralı ve robotlu sistemleriyle tüm bu pimaş sorunlarınızı çözmede size yardımcı oluyor. Pimaş açma işlemi kısa sürede ve temiz bir şekilde hallediliyor. Yapılarımızın tesisatlarında çıkan hasarların çoğu sebebi meydana gelen tıkanıklardır. Pimaşların tıkanması yapılarda büyük sıkıntılar doğurur ve ileriyi dönük sorunlara yol açar. Pimaşlardaki tıkanıklık sebepleri kullanım hatasından meydana gelmektedir.
Tıkanıklık Açma
Yapılarda en sık yaşanılan sorun gider borularında yaşanan tıkanıklardır. Soğuk, sıcak ve atık su gider hatlarında çeşitli sorunlar sebebiyle tıkanık meydana gelmektedir. Tıkanıklık açma eskiden yapılarda büyük sorunlara sebep olmaktaydı. Tıkanıklık sebebini bulmak için bazı bölgeler kırılıyor ve daha sonra daha büyük tadilatlar gerektirmekteydi.
Kanal Açma
Bina içi ve Bina dışı Kanal tıkanıklıklarizı, Mutfak, wc, banyo, kanalizasyon açma gibi tıkanıklıklarinizi sağa sola hasar vermeden basınçlı son teknoloji cihazlarimızla açıyoruz. Kaliteden ödün vermeden garanti ve kesin çözümler sunmaktayız. Tıkalı kanal açma işlemi, profesyonel bir ekip tarafından özel cihazlarla kırmadan yapılarak sorunsuz bir şekilde kanalları kullanmanız sağlanıyor.
Klozet Açma

Klozet açma işlemi için uzman firmaların son teknoloji makinelerinden ve deneyimli elemanlarından yardım istemelisiniz. Kameralı cihazlar sorunun bölgesini tespit edip kısa sürede problemi çözecek ve klozet açma işlemi gerçekleşecektir. Klozet kullanımı yapıda oldukça dikkat edilmesi gereken hususlardan bir tanesidir. Klozetlerin tıkanması sıkça karşılaşılan bir sorundur. Bu sorunun yaşanmasında temel etken tabi ki kullanım hatasıdır.
Tuvalet Açma
Firmamız Tuvalet Tıkanıklığı Açma İşlemini Yurt Dışından Getirtmiş Olduğu Profesyonel Tıkanıklık Açma Makinaları İle Kırmadan ve Etrafı Kirletmeden İşinin Ehli Personelleri İle Açmaktadır. Tuvalet, ev ya da işyeri farketmeksizin banyoda en çok kullanılan alandır. Yoğun kullanıma bağlı olarak da zaman zaman tıkanıklıklar görülmesi normaldir.
Koku Tespiti
Süzgeç giderlerinden, lavabo giderlerinden, aydınlık ve kanalizasyon giderlerinden gelen kötü kokular bizi oldukça rahatsız eder. Bu kötü kokular yaydığı mikroplarla sağlığımızı tehdit eder. Genellikle kanalizasyon tıkanmalarından kaynaklanan kötü kokuların tespiti firmamız tarafından itinayla ve büyük özenle yapılmaktadır. Tıkalı bölgenin açılması ve kötü kokuların giderilmesi özel kameralı son teknolojik cihazlarla yapılmaktadır. Böyle durumlarda uzaman bir ekibe başvurmak gerekir. Sağlığımızı tehdit eden kötü kokulardan kurtulmak firmamız tarafından artık çok kolay. Diğer bir kötü koku olayıda, su kaçaklarının bulunduğu konut yada işyerlerinde nem ve rutubet kokularıdır. Bu gibi kokular her nefes alış verişimizde ciğerlerimize mikrop olarak girer. Bununla birlikte kullandığımız eşyalarıda çürüterek bizleri maddi manevi zarara sokar. Tıkanıklıktan kaynaklı kötü kokuları uzman ellere bırakmak en doğru iştir. Sıkça karşılaşılan problemler arasında sifon problemi çok sık karşılaştığımız problemler arasında yer alır. Yanlış sifon bağlantısı mutfak veya lavabo giderinden hoş olmayan kokular gelmesine sebep olur.
Koku şikayetlerine genel çözüm olarak atık su gider borularını yıkamak yeterli olacaktır. Banyoda yer gideri içerisinden gelen kokuları basit bir şekilde önlemek için bir bez parçasını deliğe tıkayarak çözüm bulabilirsiniz. Genelde banyoları kuru kaldığı için yer süzgeci içinde su kalmaz. Lağım kokusuiçerisinde su bulunmayan yer süzgecinden dışarı verir. Rögar kuyusuna iki adet dirsek takılarak kanal borusunda su birikmesi sağlanır. Biriken sudan poyraz veya rüzgarlı havalarda kokunun apartman içine yayılması engellenmiş olur. Başka bir çözüm havalık borusunun çatı seviyesinden bir metre yukarıda bırakılmasıdır. Lavabo sifonun direk gidere bağlanması yanlıştır. Sebebi sifonla gider arasında hiçbir engelleyici olmadığı için koku oluşmasıdır. Körüklü sifon olarak tabir edilen sifonları S harfi şeklinde kıvırarak bağladığınıda kıvrılan bölgede su birikerek atık su tesisatından gelen kokuyu engelleyecektir. Ayrıca sifonun takıldığı bölgede 50 lik adaptör conta dediğimiz plastiğin olması durumunda hem giderden geriye su gelmesi engellenir ve koku sorunu oluşmaz. Resimde siyah ve beyaz rekte adaptör contayı görebilir herhangi bir nalburdan tedarik edebilirsiniz. Fiyatı 1 TL ile 2 TL arasında değişmektedir.

kombi su kaçağı nasıl bulunur
kombide su basıncı düşüyor
kalorifer tesisat kaçağı
kalorifer petek temizliği
kameralı kalorifer su kaçağı tespiti
kalorifer tıkanıklık açma
tıkanıklık açma
izmir su kaçağı
tesisatçı izmir
su kaçağı tespiti
su tesisat kaçağı
petek temizliği
petek temizleme
izmir tesisat
İçeriğe dön